Ik heb dit boek gratis gekregen in ruil voor een eerlijke review. Dit beïnvloedt mijn mening over het boek of de content van mijn review niet.


Alles voor jou door Susanne Koster | Een Boek ReviewAlles voor jou door Susanne Koster
Gepubliceerd door: Clavis Young Adult gepubliceerd op December 18th 2020
Genre: Thriller, Young Adult
Also by this author: Zwarte lieveling , Achtergelaten, Een gedroomd einde
Pagina's: 259
ISBN: 9789044839685
Format: Hardcover
Goodreads
five-stars

Een spannende psychologische roman over vriendschap, jaloezie en wraak. Voor young adults. Donna en Sem zijn al jaren beste vrienden en kennen elkaar als geen ander. Maar wanneer Donna in hetzelfde huis als Sem op kamers gaat wonen, ontstaan er scheurtjes in hun hechte vriendschapsband. Als er dan ook nog sprake is van een nieuwe liefde, wordt hun vriendschap tot het uiterste getest. Geheimzinnige incidenten zetten hun toch al gespannen relatie op scherp. Met dramatische gevolgen.

Alles voor jou
Eerder las en recenseerde ik van Suzanne Koster: Zwarte lieveling, Achtergelaten en Een gedroomd einde.

Alles voor jou

Het verhaal wordt vanuit de ik-persoon geschreven maar wisselt telkens van perspectief tusen Sem en Donna. Zij zijn al jaren bevriend.
Het verhaal begint als een heerlijke feelgood. Het kabbelt dan, op een paar incidenten na, rustig door totdat …

Sem

Sem heeft een medebewoner nodig anders trekt hij het finacieel niet. Donna biedt zichzelf aan om bij hem te gaan wonen. Hij ziet haar als een medebewoonster maar zij noemt het een roommate.
Sem werkt zich als ontwerper van kleren, een slag in het ronde. Vervolgens maakt hij deze ook nog eens zelf maakt. Het lukt hem aardig om naam te maken in dit wereldje.
Dan ontmoet hij Noak de zoon van Carly, een van zijn opdrachtgevers, en is op slag verliefd.

Donna

Ik weet niet precies wat ik van Donna vind, ik vind haar opdringerig, stiekem, onaardig en heel aanhankelijk en toch …
Zij heeft vaak hoofdpijn aanvallen, waarbij ze helemaal out gaat. Ik moest meteen aan het proloog denken waarzij van een balkon valt.
Daarnaast is zij is een meisje wat absoluut (nog) niet op haar eigen benen kan staan.

Conclusie

Het boek is gebaseerd op de lange termijn gevolgen van traumatisch hersenletsel. Het even geduurd eer ik dat uitgepuzzeld had.
Tijdens het lezen bekroop mij een gevoel van herkenning …  Misery van Stephen King, daar moest ik aan denken. Suzanne heeft een heuse Young Adult thriller alla Stephen King geschreven en daarmee mij blij verrast.